Grafické návrhy vizitek a tiskovin | Grafické návrhy vizitek a tiskovin | WONDER WEB
Naše portfolio

Grafické návrhy vizitek a tiskovin

Scrollujte dolů

Grafické návrhy vizitek a tiskovin

Vaše vizitka .. je Vaší vizitkou...

Vizitka je skvělým pomocníkem a funguje všude tam, kde se setkávají lidé s lidmi.  Úspěšný obchod díky této malé kouzelné kartičce můžete uzavřít kdekoliv - ať jste ve výtahu, na cestách, v obchodě, na úřadě, nebo třeba na dovolené.

Vizitka musí v první řadě zaujmout, proto Vám můžeme nabídnout  i netradiční  formáty vizitek. Kromě klasických, papírových vizitek si u nás můžete objednat i vizitky: plastové, průhledné, nebo vizitky s 3D lakem. Starosti nechte na nás

Vizitky vytváříme na míru a zařizujeme i tisk a doručení na adresu přímo do Vašich rukou. Na vás je jen odsouhlasit návrh. 

Od odsouhlasení Vašeho návrhu - necháme pro Vás  vizitky vyrobit v požadovaných počtech kusů, zabalit a zaslat na Vaši adresu přímo na Váš stůl. 

A jaké je naše doporučení? Na co byste si měli dát pozor, pokud chcete svou vizitkou zanechat dojem?

Katalogy, brožury, letáky, ceníky a další tiskoviny: 

Klient, který o Vás nic neví si o Vás udělá první dojem právě na základě Vašich propagačních materiálů. Kvalitní marketingové podklady jsou klíčem k uzavřenému obchodu. Proto Vám nabízíme kvalitní tiskoviny - nepřeberných typů a možností.  Katalogy, letáky a další Vaše firemní materiály  vytvoříme na míru a pomůžeme Vám s výběrem vhodného papíru. Logo Vaší firmy lze použít i s tzv. 3D tiskem, tedy Vaše logo budez materiálů tzv. vystupovat . 

WONDER PRAVIDLA TVORBY VIZITEK: 

  • vizitka nesmí být doslova zahlcena a přeplněna informacemi
  • vizitka by měla mít standardní rozměry : 90x50 mm
  • okraje vizitky by měly zůstat zachovány, aby text nezasahoval do okrajů
  • kontakty na vizitce by měly být přehledně a jasně uspořádány
  • neměli byste zapomenout na emailový kontakt a odkaz na web
  • na vizitce by mělo být označení včetně titulu a funce ve firmě


Pokud máte zájem o vizitky a  další reklamní materiály  od nás, kontaktujte nás na našem tel. čísle: +420 775 771 771, nebo na emailu: info@wonderweb.cz

WONDER WEB