Tvorba log a vizuální identity | Tvorba log a vizuální identity | WONDER WEB
Naše portfolio

Tvorba log a vizuální identity

Scrollujte dolů

Tvorba log a vizuální identity

Proč je tak důležité zaměřit se na logo a vizuální identitu? 

Vizuální reklama  hraje v našem nákupním rozhodování klíčovou roli.Jsme přímo obklopení různými značkami. Od rána do večera na nás křičí bilbordy, vývěsní štíty obchodů, útočí na nás reklamy v televizi a když se unaveni vracíme domů z práce , pak na nás číhají ve schránkách prodejní reklamní letáky. Reklama je všude a nikam se před ní neschováte.

Marketéři moc dobře vědí, jak je důležité nepodcenit tvorbu loga a působit směrem k zákazníkovi co nejvíc kompaktně, aby si nespletl Vaši firmu s konkurenční. 

Co se Vám vybaví, když se řekne třeba: Datart, Alza, Home credit, Air banka  atd.? Většině z Vám naskočí nejen barvy loga, ale i font písma. Náš mozek reaguje a přesně ví, jaké služby jsou spojeny s určitým a konkrétním logem firmy. 

Vaše logo .. jako známá firma :) 

Mnoho klientů náš žádá o vytvoření nového loga, nebo o re-design jejich stávajícího loga,. S  webovým grafikem pak  ladí nové firemní barvy, fonty, náladu loga i to, co by mělo logo vyjadřovat. Ve wonder webu Vám jsme schopni vytvořit zcela novou firemní identitu,vytvořit nové logo  a zajistit, aby všechny reklamní materiály, které budete směrem k Vašim zákazníkům a partnerům používat měly jednoznačný firemní vizuál a logotyp. 

Naši grafici pro Vás navrhnou 3 různé verze Vašeho loga a zašlou je do Vaší firmy k odsouhlasení. Dostanete návrhy loga a pro Vaši představu nové logo použijeme u Vašich vizitek, hlavičkových papírů, obálek, razítek, faktur, propisek a dalších reklamních předmětů.


Pokud si přejete analýzu Vašeho stávajícího loga, nebo rovnou vytvořit logo nové včetně vizuální identity, kontaktujte nás na našem te. čísle, + 420 775 771 771, nebo na tomto emailu: info@wonderweb.cz

WONDER WEB