Virtual Place | Virtual Place | WONDER WEB
Naše portfolio

Virtual Place

Scrollujte dolů

Virtual Place

Profesionální VIRTUÁLNÍ prohlídky

VIRTUAL PLACE je místem, které Vám umožní vytvářet si vlastní profesionální virtuální prohlídky bez znalosti programování. Jediné co budete potřebovat je minimálně kvalitní fotoaparát, který umí udělat panoramatické fotografie v dostatečné kvalitě. Pak už je vše na Vás. V intuitivním prostředí si skládáte místnosti, které vzájemně propojujete vstupními body. V těchto místnostech pak následně můžete umístit body zájmu a poukázat tak na detail v místnosti, na který chcete návštěvníky upozornit.


Proč využívat aplikaci VIRTUAL PLACE


Editace online

Virtuální prohlídku editujete přímo na našich stránkách a propojení s Vašimi stránkami pomocí kódu pro vložení zajistí okamžitou změnu prohlídky i na Vašem webu.


Jednoduchá editace

Jednoduchá editace bez nutnosti znalosti programování podpořena průvodcem vytvoření virtuální reality zajistí, že si svoji virtuální prohlídku dokáže vytvořid úplně každý.


Propojení s návštěvníkem

Propojte se s potencionálním klientem a odprezentujte mu Vaší prohlídku osobně. Vy budete provádět klienta po svých prostorech a komunikovat spolu.


Automatické prezentace

Nastavte si vlastní předdefinovanou prezentaci, kde můžete své klienty upozornit na to nejdůležitější ve Vaší virtuální prohlídce.Vlastní logo

Virtuální prohlídku si můžete obrendovat vlastním logem a získat tak další potencionální zákazníky.


A mnohem více...

Přesvěčte se sami a vyzkoušejte si webovou aplikaci. Zaregistrujte se a získáte zkušební období zdarma.


Informace o projektu

Adresa projektu: www.virtualplace.cz

Datum spuštění: 1.1. 2022

WONDER WEB