Naše portfolio
Tvorba www stránek
Scrollujte dolů

Tvorba www stránek

Webové stránky jsou důležitým prvkem v podnikání každé společnosti. Kvalitní prezentace Vaší firmy a snadná dostupnost všech potřebných informací může být zasádním faktorem, díky kterému se uživatelé rozhodnou právě pro Vaše služby.


Rádi Vám pomůžeme se všemi kroky potřebnými k vytvoření kvalitních webových stránek, které budou přehlednou a reprezentativní vizitkou Vaší společnosti.

Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek na míru dle požadavků klienta. Od základní analýzy přes tvorbu jedinečného grafického návrhu, napojení na náš redakční systém a naplnění obsahem, až po uvedení stránek do provozu.

Jelikož se snažíme poskytovat komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek, nabízíme také webhostingové služby. Zajistíme registraci, převod či nasměrování Vaší domény k nám, takže s chodem Vašeho webu už nebudete mít více starosti.

Všechny webové stránky vytváříme na našem redakčním systému vyvinutém s ohledem na maximální uživatelskou přívětivost a jednoduchost při správě stránek. Díky našemu redakčnímu systému budete schopni velice rychle a jednoduše kontrolovat a upravovat obsah Vašich stránek.

img

WONDER WEB