WONDER WEB | Tvorba www stránek
Naše portfolio
Tvorba www stránek
Scrollujte dolů

Tvorba www stránek

Webové stránky jsou důležitým prvkem v podnikání každé společnosti. Kvalitní prezentace Vaší firmy a snadná dostupnost všech potřebných informací může být zasádním faktorem, díky kterému se uživatelé rozhodnou právě pro Vaše služby.

 

Rádi Vám pomůžeme se všemi kroky potřebnými k vytvoření kvalitních webových stránek, které budou přehlednou a reprezentativní vizitkou Vaší společnosti.

Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek na míru dle požadavků klienta. Od základní analýzy přes tvorbu jedinečného grafického návrhu, napojení na náš redakční systém a naplnění obsahem, až po uvedení stránek do provozu.

Jelikož se snažíme poskytovat komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek, nabízíme také webhostingové služby. Zajistíme registraci, převod či nasměrování Vaší domény k nám, takže s chodem Vašeho webu už nebudete mít více starosti.

 

Všechny webové stránky vytváříme na našem redakčním systému vyvinutém s ohledem na maximální uživatelskou přívětivost a jednoduchost při správě stránek. Díky našemu redakčnímu systému budete schopni velice rychle a jednoduše kontrolovat a upravovat obsah Vašich stránek.

Aby webové stránky byly úspěšné a klientům přinášely tržby a zisk, musí splňovat mnoho navzájem propojených funkcí a vlastností. Pokud je webová stránka navržena špatně - je jen jakousi vizitkou společnosti, ale nepřináší jejich majitelům žádné nové obchodní příležitosti, tržby ani zisk. 

U nás ve Wonder webu víme, že webové stránky mají být navrženy a naprogramovány tak, aby splnily cíle jejich majitelů. - Za cíle považujeme - prodej zboží, získání nových obchodních kontaktů a příležitostí, zvyšování jednotlivých konverzí apod. K tomu, abychom tohoto cíle mohli dosáhnout je nutná velmi pečlivá analýza celého projektu a také bezchybná technická propracovanost systému. 

Webové stránky mají být rychlé, přehledné, graficky zajímavé, dobře čitelné i z mobilních zařízení a tabletu. Především ale mají splňovat očekávání, které od nich mají uživatelé a návštěvníci stránek, protože konkurenční webové stránky jsou vzdáleny jen na jedno kliknutí myší. 

WONDER WEB