Tvorba webové grafiky | Tvorba webové grafiky | WONDER WEB
Naše portfolio

Tvorba webové grafiky

Scrollujte dolů

Tvorba webové grafiky

Webová grafika - aneb první dojem nikdy nemůžete udělat 2x

Známe to všichni. Při tzv. "googlování" hledáme webové stránky, které nás zaujmou.  Mít graficky vyvedené a  přívětivé stránky je klíčem k tomu, aby  se u Vás Váš klient zastavil a začetl se do Vaší nabídky. Grafický návrh Vašich stránek je něco jako Vaše virtuální výkladní skříň, kterou lákáte Vaše návštěvníky, aby vstoupili dovnitř. Pokud grafik udělá  svou práci dobře, návštěvník se u Vás zdrží a  teprve potom dostanete šanci přetvořit návštěvníka na  zákazníka -  sdělit Vai nabídku, představit mu Vaše produkty a požádat ho o objednávku, na Vaše produkty, nebo služby.


Jak tvoříme grafický design ve WONDER WEBU: 

máte možnost vybrat si z tzv. grafických šablon, nebo z návrhu přímo na zakázku podle Vašich individuálních požadavků. Webdesigner velmi pečlivě zjistí Vaše požadavky, cíle webu, upřesníte si jakým stylem má web na zákazníky působit a grafický design webdesigner navrhne podle cíle, který si společně specifikujete.  Grafické návrhy zasíláme klientům k odsouhlasení a v pracech pokračujeme na základě Vašeho odsouhlasení. 

- Vaše logo - v případě, že již nějaké logo máte - použijeme do tvorby webu Vaše stávající logo, nebo můžeme přikročit k tzv . re-designu loga a dát mu svěží a moderní kabátek. Logo se nevyplatí podceňovat. Správně zvolené a navržené logo může velmi významně posílit Vaši značku,  odliší Vás od konkurence, vyjadřuje Vaše hodnoty a pomáhá Vám  v procesu budování Vaší obchodní značky. 

Často se nás ptáte  "...  jak se odlišit od ostatních?"

Vystupte z řady. Říká se, že když dva dělají totéž, nemusí to být vždy totéž.  Nedělejte totéž, co Vaše konkurence. Buďte originální, ale myslete na to, že klíčové je to, jak se bude Váš zákazník na webu orientovat.  Menu musí být jasné, přehledné a srozumitelné, tlačítka k nákupu musí být intuitivní, obrázky na webu musí být ostré a logo Vaší společnosti musí být snadno rozpoznatelné. 

Při tvorbě grafického designu myslíme na to, že web Vaší konkurence je vzdálen pouze  na jedno kliknutí myši. A protože první dojem nikdy nemůžete udělat 2x je nutné  zaměřit se na čistotu designu, originalitu, správné technické rozložení - na zobrazování stránek v tabletu i v mobilu a spoustu další věci, které s Vámi individuálně probereme na osobní, nebo online schůzce. 

Staráme se o to, abyste se nemuseli o nic starat. Tedy - pokud budete mít zájem o grafiku "na míru" jsme schopni Vám navrhnout grafický návrh zcela sami. Začneme klasicky s tužkou a papírem a až skončíme budete moci obdivovat jak všechno společně k sobě ladí.  Ke stránkám navíc navrheme ve sejném designu i reklamní brožurky, vizitky, ceníky, letáky, hlavičkové papíry, razítka i reklamní předměty. 


Chcete malou ochutnávku?  Představíme Vám www stránky, které jsme již vytvořili ...


Pokud i Vy máte zájem o www stránky  od Wonder webu, případně pokud máte zájem o analýzu Vašich stávajících stránek  -

konktaktujte nás na tomto tel. čísle: .+420 775 771 771, případně na emailu: info@wonderweb.czWONDER WEB