Mediální zastoupení | Mediální zastoupení a marketing | WONDER WEB
Naše portfolio

Mediální zastoupení a marketing

Scrollujte dolů

Mediální zastoupení

Pro klienta navrhujeme a realizujeme širokou škálu kampaní, které také podle přání dokážeme přesně ušít na míru, stejně jako vytvořit od základů.

Kombinací odborných znalostí a zkušeností jsme schopni se rychle přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka a vytvořit potřebné teoretické i praktické řešení.


Jednotlivé kampaně průběžně vyhodnocujeme, dokážeme poradit do jakých kampaní zainvestovat a také, kde můžete Vaše peníze ušetřit. V reklamě platí více než jinde, že vydané peníze musí umět opět peníze do firmy přivést. Proto rozhodně naše práce vytvořením reklam zdaleka nekončí. Vytvořené kampaně pečlivě sludujeme, vyhodnocujeme jejich účinnost a sledujeme výši konverze - abychom mohli pro naše klienty tvořit kampaně, které jim do firmy přinesou nové objednávky a zvýší jejich tržby zisk. 


Klientovi poradíme v oblasti krátkodobých propagačních strategií nebo jednorázových aktivit stejně jako ve stanovení dlouhodobé mediální strategie v rámci působení na trhu.

Vyzkoušejte si naše služby - pokud máte projekt, o kterém byste rádi řekli světu - obraťte se na náš tým a nechte si vytvořit kampaň, na kterou Vaši klienti budou reagovat nákupem Vašich produktů, nebo objednávkou Vašeich služeb. 


WONDER WEB